Oculis lek. Olga Bartelak
| ul. Waszyngtona 42 Lok. 2 | 42-200, Częstochowa
| e-mail: gabinet@oculis.pl | Rejestracja: 660 505 426

lekarze
lek. Olga Bartelak, specjalista chorób oczu

Kiedy 11 lat temu kończyłam studia na Wydziale Lekarskim Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie wiedziałam już, że okulistyka to część medycyny, która mnie ciekawi, cieszy i której chcę się poświęcić. Już na studiach właśnie w kierunku okulistyki rozwijałam swoje pasje, biorąc czynny udział w kole naukowym przy Klinice Okulistyki CMUJ oraz odbywając zagraniczne staże m.in. w Presbyterian Hospital w Nowym Yorku (w 2001 r.) czy specjalizującej się w zagadnieniach okulistycznych Helios Klinik Wuppertal w Niemczech (w 2004 r.). W latach 2007-2017 r. pracowałam w Oddziale Okulistyki Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im.NMP w Częstochowie. Odbyłam liczne staże w Oddziale Okulistycznym WSS w Tychach (2008-2010), a także w Klinice Okulistyki w Katowicach. Obecnie udzielam konsultacji okulistycznych noworodków i wcześniaków z Oddziału Patologii Noworodka oraz Oddziału Wcześniaków w WSS w Częstochowie a od 2018 r mam ogromną przyjemność pracować w Centrum Mikrochirurgii Oka Laser prof.Jerzego Szaflika w Warszawie.

Oprócz okulistyki dorosłych specjalizuję się w badaniu i leczeniu najmłodszych Pacjentów. Dbanie o wzrok dzieci to mój największy priorytet. Jak u każdego chyba rodzica ta fascynacja wynika także z osobistych doświadczeń-jestem dumną mamą wspaniałych dzieci.

 Lekarze zatrudnieni w ramach indywidualnej praktyki lekarskiej:


lek. Marta Rakowska, specjalista pediatrii i neonatologii

Absolwentka Wydziału Lekarskiego w Katowicach Śląskiej Akademii Medycznej
Tytuł specjalisty pediatrii uzyskałam w 2012r.W 2016 - tytuł specjalisty neonatologii.
W latach 2006-2013 pracowałam w Oddziale Neonatologicznym WSS im. NMP w Częstochowie oraz w Przychodni Combi Med w Częstochowie.
W latach 2014 - 2015 jako starszy asystent pracowałam w Oddziale dziecięcym Szpitala Powiatowego w Żywcu.
Obecnie od lutego 2016r jestem lekarzem ( na stanowisku starszego asystenta ) w Oddziale Patologii i Intensywnej Terapii Noworodka WSS w Częstochowie.

 lek. Olga Jaworska, kardiolog

Jestem absolwentką Śląskiej Akademii Medycznej- Wydziału Lekarskiego w Zabrzu.

W czasie studiów odbyłam staże zagraniczne m.in. w Oddziale Kardiologii Szpitala Uniwersyteckiego w Strasburgu (2003,2004) oraz w Centrum Uniwersyteckim - Szpital "Saint Roche" w Nicei.

Od 2007 roku pracuje w Oddziale Kardiologii WSS im NMP w Częstochowie (obecnie na stanowisku starszego asystenta).

Tytuł specjalisty w zakresie kardiologii uzyskałam w 2015 roku. 

lek. Izabela Hubner, diabetolog